Zbor članov 2020

V petek, 14. 2. 2020, je v Domu krajanov na Čatežu ob Savi potekal redni zbor članov. Zbora, ki se je pričel ob 18. uri, se je udeležilo 56 članov.

Pred uradnim delom je potekalo kratko predavanje o zaščiti vinske trte, ki ga je vodila dipl. ing. agr. ga. Maja Črešnar iz podjetja Picount.

Nato se je zbor članov nadaljeval po določenem dnevnem redu. Med drugim so potekale redne volitve organov. Tudi v naslednjih štirih letih bo našemu društvu predsedovala Melita Oštrbenk, nekoliko pa se je spremenila sestava ostalih organov.

V okviru zbora članov je predsednica predstavila delo društva v preteklem letu ter načrt dela v letu 2020. Osrednji dogodek letošnjega leta bo gotovo 40. obletnica našega društva, ki ga bomo s svečano sejo in veselico obeležili 11. julija na Skopicah. Novo izvoljena predsednica je ob tej priložnosti tudi pozvala vse člane društva k pomoči pri pripravi tega dogodka.

Po zaključenem uradnem delu je sledilo še neformalno druženje ob večerji.

 

Galerija fotografij